Mon. Jan 18th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Forge, Societe Generale meitasuzņēmums, piesaistījis uzņēmumu ConsenSys digitālā eiro izstrādei

Kompānija Forge, Societe Generale meitasuzņēmums, piesaistījis uzņēmumu ConsenSys digitālā eiro izstrādei. Iepriekš Forge piedalījās obligāciju laišanā 112 miljonu eiro apmērā izmantojot Ethereum blokķēdi, kā arī kļuva par vienu no astoņiem uzņēmumiem, kurus izvēlējās Francijas Centrālā banka valsts kriptovalūtas testēšanai.

Forge ģenerāldirektors Žans Marks Stendžers (Jean-Marc Stenger) nosauca sadarbību ar ConsenSys par pareizu izvēli digitālo valstu valūtu iespēju izpētei. Viņš nosauca amerikāņu firmu par “galveno spēlētāju risinājumu izstrādei dalītā reģistra tehnoloģiju bāzē”, kas “piedāvā daudz platformu un izstrādņu, instrumentus, kurus izmanto blokķēžu kopiena”.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!