Wed. Jan 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Parādījušies pirmie viltotie kriptovalūtu maki digitālajam juaņam

Neskatoties uz to, ka digitālais juaņs atrodas pilotprojektu stadijā, jau ir parādījušies viltoti kriptovalūtu maki. Par to paziņojis Ķīnas Tautas bankas CBDC direktors Mu Čančuņs, ziņo 8 btc.

“Mēs jau esam atraduši tirgū viltotus maciņus juaņai. Tāpat kā papīra banknošu laikmetā, Ķīnas Tautas banka joprojām saskaras ar viltojumu problēmu un veic pasākumus cīņai ar tiem,” – Čančuņs paziņoja, uzrunājot finanšu samitu Šanhajā.

Pēc viņa vārdiem, problēma ir jārisina līdz brīdim, kad tā ir kļuvusi pārāk liela.

 

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!