Fri. Feb 26th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Šveices centrālā banka sadarbībā Starptautisko norēķinu banku (BIS) sāks testēt nacionālo digitālo valūtu (CBDC) līdz 2020. gada beigām

Šveices centrālā banka sadarbībā Starptautisko norēķinu banku (BIS) sāks testēt nacionālo digitālo valūtu (CBDC) līdz 2020. gada beigām. Par plāniem ziņoja BIS inovācijas haba vadītājs Benua Kēre, raksta The Block ar atsauci uz lokālajiem medijiem.

Pēc ierēdņa vārdiem, līdz 2020. gada beigām projektam ir jāiziet koncepcijas pierādījuma fāzi. Tas ļaus izveidot priekšnoteikumus eksperimentu turpināšanai ar CBDC, kas orientēts uz mazumtirdzniecības patērētājiem. Izmēģinājumi ļaus testēt mijiedarbību ar esošajām maksājumu sistēmām un izveidot tiesisku atbilstības kontroli.

Kērs turpmāk rēķinās ar Honkongas, Taizemes un citu valstu naudas regulatoru iniciatīvu. Viņu līdzdalība ļaus pāriet uz nacionālo digitālo valūtu testēšanu pārrobežu maksājumos.

Šveices banka ietilpst septiņu pasaules centrālo banku grupā, kas apvienošies ar BIS CBDC radīšanai.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!