Wed. Jan 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vašingtonā juristi varēs pieņemt samaksu par saviem pakalpojumiem bitkoinos

Kolumbijas apgabala advokātu palāta atļāvusi advokātiem Vašingtonā pieņemt apmaksu par saviem pakalpojumiem ar bitkoiniem un citiem kriptoaktīviem. Par to ziņo Bloomberg Law.

Organizācijas pārstāvji atzīmējuši, ka kriptovalūtas strauji kļūst populāras kā maksāšanas līdzeklis un juristi nevar stāvēt malā šajā pārmaiņu laikā.

 

Apmaksas pieņemšanu palāta digitālajā valūtā uzskata par pieļaujamu gadījumā, ja tās apmērs ir pamatots, bet jurists var nodrošināt drošu aktīvu glabāšanu. Lai to izdarītu, viņam jābūt pamatzināšanām blokķēdē.

Iesniegumā arī teikts, ka ASV Nodokļu dienests novērtē kriptovalūtas kā īpašumu, tādēļ samaksa, izmantojot kriptovalūtu, nav līdzīga apmaksai ar citām valūtām.

Iepriekš jau juristiem bija atļauts pieņemt kriptovalūtu apmaksai par saviem pakalpojumiem Ņujorkā, Ziemeļkarolīnā un Nebraskā.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!