Thu. Nov 26th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

No 2020.gada 24.jūnija austrālieši varēs iegādāties bitkoinus vairāk nekā 3500 Austrālijas pasta nodaļās

Saskaņā ar kriptovalūtas biržas Bitcoin.com.au paziņojuma no 2020.gada 24.jūnija austrālieši varēs iegādāties bitkonus vairāk nekā 3500 Austrālijas pasta nodaļās.

 

Bitcoin.com.au CEO Holgers Arianss uzskata, ka jaunais maksāšanas veids būs ērts daudziem cilvēkiem:

“Daudziem lietotājiem, īpaši iesācējiem, bitkoinu pirkšana Austrālijas pasta nodaļās būs drošāka, nekā pārsūtīt naudu tiešsaistē. Mēs lepojamies ar jaunu partneri un vēlētos pateikties Australia Post par viņu atbalstu jaunajām tehnoloģijām”.

Lietotāju Bitcoin.com.au jau bija iespēja nopirkt bitkonus 1500 tirdzniecības punktos Blueshyft, kas apkalpo arī daudzas citas biržas.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!