Thu. Jul 2nd, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kanādas banka gatavojas Centrālās bankas kriptovalūtas ( CBDC ) izstrādei

Kanādas banka gatavojas CBDC kriptovalūtas izstrādei. Regulators ir publicējis valsts kriptovalūtas izstrādāšanas projekta vadītāja vakanci.

Vakance pieejama šeit: https://careers.bankofcanada.ca/job/Ottawa-%28Downtown%29-Project-Manager%2C-CBDC-ON/540226217/

Kanādas centrālā banka ir pavērusi plašākai publikai savus plānus valsts kriptovalūtas izstrādei savā mājaslapā. Centrālā banka paziņojusi, ka “pārdomā centrālās bankas lomu banku pakalpojumos” un Kanādas nacionālās valūtas apgrozības raksturu.

 

“Kanādas banka uzsāk lielu sociāli nozīmīgu programmu, lai izstrādātu nosacītu sistēmu valsts kriptovalūtai, ko var uzskatīt par banknoti, bet digitālā formā,” raksta banka.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!