Sat. Feb 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ikigai Asset analītiķis Treviss Klings – ļaujiet centrālajām bankām drukāt naudu un dodiet laiku Bitcoin

Nesen BlockTower Capital publicēja ziņojumu, kurā anonsēja turpmāku bitkoina pamatrādītāju uzlabošanos. Pēc viņu prognozēm, lielākā kriptovalūta pieaugs ar fragmentāru paternu un ar nelieliem periodiskiem atkritieniem.

Ikigai Asset fonda menedžeris Treviss Klings kopumā piekrīt šādam viedoklim. Taču viņš aicina investorus nesteidzināt notikumus.

Twitter analītiķis raksta, ka daudzi cilvēki šobrīd jautā, kāpēc bitkoins vēl nav uzlidojis līdz jaunajam maksimumam. Tiem, kuri tur BTC, ir jābūt pacietīgiem. Centrālās bankas jau rada apstākļus, kādos lielākā kriptovalūtas vērtība palielināsies. Ar to viņš domā naudas drukāšanu un tās vērtības pazemināšanos.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!