Mon. Sep 28th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pieaug interese par bitkoina opcioniem Čikāgas preču biržā (CME)

Atklātā intereses apjoms par bitkoina opcioniem Čikāgas preču biržā (CME) ir pieaudzis vairāk nekā 10 reizes šajā mēnesī, sasniedzot $373 miljonus 2020.gada 10. jūnijā, salīdzinot ar $35 miljoniem uz 11. maiju.

Sešās dienās šis rādītājs arī atjaunoji8s vēsturisko maksimumu. Pēc analītiskās firmas Scew datiem, CME ieņēma otro vietu bitkoin-opcionu tirdzniecībā ar kopējo tirgus daļu 20% apmērā.

Kopējais tirdzniecības bitkoina opcionu tirgus ir pieaudzis par 50% pēdējā mēneša laikā, sasniedzot $1,5 miljardus. Lielāka par CME apjomiem ir tikai Deribit kripto deriatīvu birža.

Šajā grafikā labi redzama Covid-19 ietekme uz tirgu.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!