Thu. Nov 26th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Strauji pieaug DeFi ( decentralizēto finansu ) sektors

Jauno aktīvu skaits decentralizēto finanšu sektorā (Defi) ir pieaudzis maijā uz rekordlielu skaiti – 1000. par to pastāstījis DeFi analītiķis Jevgēnijs Jurtajevs.

Saskaņā ar grafiku, jaunu aktīvu pieaugums gandrīz dubultojās salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi. Kopš 2019. gada maija šis rādītājs ir pieaudzis desmitkārt. Vadošā daļa pieder “Uniswap Protocol”, tai seko TokenSets un BalancerLabs. DeFi veiksmi nosaka zemās aktīvu izveides izmaksas.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!