Mon. Sep 28th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Teksasas maininga jaunuzņēmums Layer1 palaidis “virtuālo elektrostaciju”

Teksasas maininga jaunuzņēmums Layer1 palaidis “virtuālo elektrostaciju”, kas paaugstinājusi maininga efektivitāti, regulējot fermu energopatēriņu.

Par to pastāstīja uzņēmuma vadītājs Alekss Ligls (Alex Liegl). Iekārtas darbība tiek apturēta elektrotīkla maksimālās slodzes stundās, kas ļauj samazināt vidējo cenu par kW/h.

“Tā izskatās virtuālā elektrostacija.” Mēs programmējam vai samazinām patēriņu, un, attiecīgi, iekārtu hešretu, lai stabilizētu situāciju elektriskajos tīklos. Mēs izslēdzam aparatūru pīķa stundās un iegūstam zemāku cenu par elektrību. Bet elektroenerģijas ražotājiem nav jāveido jaunas stacijas. Tā valstij ir ekonomija”

Virtuālā elektrostacija ļauj kombinēt elektroenerģijas patēriņu no dažādiem avotiem un izveidot decentralizētu elektroenerģijas tīklu. Tā samazina izdevumus un nodrošina enerģijas piegādes drošību.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!