Wed. Sep 23rd, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Coinbase saņem kriptosabiedrības kritiku par vēlmi nodot savu transakciju analīzes rīku ASV federālajām aģentūrām

Pagājušajā piektdienā izdevums The Block paziņoja, ka birža kriptovalūtu Coinbase plāno licencēt savu programmatūru blokķēdes analīzei, lai to varētu nodot ASV federālajām aģentūrām, tostarp Narkotiku apkarošanas pārvaldei (DEA) un Nodokļu dienestam (IRS).

Coinbase preses sekretārs teica izdevumam, ka “šis instruments piedāvā tikai vienkāršotu pieeju datiem, un nekādā gadījumā nedod piekļuvi jebkādiem iekšējiem vai klienta datiem Coinbase”. Tomēr kriptovalūtas sabiedrība ļoti negatīvi reaģēja uz biržas plāniem.

Kompānijas Casa tehniskais direktors Džeimsons Lopp (Jameson Lopp) Twitter rakstīja:

“Nav brīnums, ka mūsu neuzticība biržai pieaug, mēs darīsim visu iespējamo, lai jūsu analītiskā programmatūra sevi iznīcinātu.”

Kriptovalūtas treiders Džošs Redžers (Josh Rager) ar atsauci uz analītisko servisu Whale Alert rakstīja, ka no Coinbase ir izvesti 6 000 BTC. Viņš atzīmēja:

“Šķiet, ka BTC, kar ekvivalentu miljoniem dolāru, pamet Coinbase.” Investorus un treiderus vairs neierobežo Coinbase vai Bitmex. Ja jūs krāpjat klientus, piedalāties apšaubāmos darījumos vai neuzlabojat produktu, klienti tagad var doties uz citu vietu, lai tirgotos un investētu”.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!