Wed. Sep 23rd, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Filosofs un kulta grāmatas par uzņēmējdarbību “Melnais gulbis” autors Nasims Talebs ir slēdzis savu kriptovalūtu kontu ASV kriptovalūtu biržā Coinbase

Filosofs un kulta grāmatas par uzņēmējdarbību “Melnais gulbis” autors Nasims Talebs ir slēdzis savu kriptovalūtu kontu ASV kriptovalūtu biržā Coinbase. Viņš pažēlojies, ka viņa vēstule atbalsta dienestam tika noignorēta.

Talebs piebilda, ka Coinbase atbildēja tikai pēc tam, kad viņš savu neapmierinātību paudis savā Twitter kontā (gandrīz 600 tūkstoši abonentu), bet vienkāršus cilvēkus birža ignorē. Kontu Nasims atvēra pirms vairākiem mēnešiem. Vairāki kriptoentuazisti uzreiz piedāvāja Nasimam atvērt kontu draudzīgākās kriptovalūtu biržās.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!