Sun. Jan 24th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Saskaņā ar Lerija Čermaka pētījumu no izdevuma The Block, kriptovalūtas biržas glabā aptuveni 3.08 miljonus bitkoinu – 16.5% no kopējā piedāvājuma 21 milj.

Lerija Čermaka pētījumā no The Block, – kriptovalūtas biržas glabā aptuveni 3.08 miljonus bitkoinu – 16.5% no kopējā piedāvājuma 21 milj.

Visvairāk bitkoinu glabā kriptovalūtu birža Coinbase ( gandrīz 1 mlj., tikpat pēc aplēsēm ir Satoši nakamoto makos ), seko Huobi ar 412 000 BTC, un trijnieku noslēdz kriptovalūtu birža Binance  317 900 BTC.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!