Thu. Apr 2nd, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV kriptovalūtas brokeris Tagomi pievienojas Libra Association

Amerikāņu kriptovalūtas brokers Tagomi pievienojies Libra Association, organizācijai, kas atbild par Facebook digitālās valūtas Libra izstrādi.

“Mēs esam laimīgi kļūt par Libra biedru un dalāmies kopīgajā misijā, lai paplašinātu finanšu pakalpojumus. Mēs uzskatām, ka Libra projekts radīs vienkāršu, visaptverošu un globālu maksājumu sistēmu, kas uzlabos dzīvi miljardiem cilvēku, kuri šobrīd paliek ārpus pasaules ekonomikas,” teikts Tagomi paziņojumā.

Čikāgā bāzētā kompānija Tagomi tika dibināta 2018.gadā un piedāvā treidinga, uzglabāšanas, lendinga un steikinga pakalpojumus gan individuālajiem, gan korporatīvajiem klientiem.

2019.gada martā Tagomi saņēma BitLicense atļauju strādāt ar Ņujorkas rezidentiem no štata finanšu pakalpojumu pārvaldes (NYDFS). Jau iepriekš tajā pašā mēnesī kompānija piesaistīja 12 miljonus finansējuma raundā, ko vadīja Paradigm akciju fonds. Kā citi investori uzstājās Pantera Capital, Multicoin Capital un Four Arrows.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!