Thu. Aug 6th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Futbola klubs Juventus tokenizē Krištianu Ronaldo, izlaižot spēlētāju kolekcijas kartiņas.

Itālijas futbola klubs “Juventus” palaidis digitālo kartīšu kolekciju ar savu spēlētāju attēlu. Tos var iegādāties caur Sorare blokķēdi, ziņo Cointelegraph.

Līdzjutēji varēs ne tikai kolekcionēt tokenus ar futbolistiem, piemēram, ar Krištianu Ronaldu, bet arī tirgoties ar tiem, kā arī piedalīties virtuālajos turnīros ar kriptovalūtas balvām, izmantojot Fantasy pielikumu.

Pēc Sorare pārstāvju teiktā, daži retie “Juventus” tokeni jau ir pārdoti par vairāk nekā 2000 dolāriem.

Kartiņas var apskatīt un iegādāties šeit: https://sorare.com/juventus?utm_content=buffer3a7ee&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

 

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!