Thu. Jul 16th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Investīciju kompānijas VanEck digitālo aktīvu departamenta vadītājs Gabors Gurbaks – nozīmīga pasaules finansu daļa balstīsies uz Bitcoin

Gabors Gurbaks, kurš vada Investīciju kompānijas VanEck digitālo aktīvu departamentu, ir pazīstams ar savu pozitīvo attieksmi pret kriptovalūtu. Bet šoreiz Ņujorkas kompānijas vadītājs, kura bija izveidojusi savu reputāciju Volstrītā un strādā ar klientiem jau kopš 1955. gada, ir nācis klajā ar pietiekami skaļu prognozi par globālo finanšu nākotni.

Pēc viņa vārdiem, “nozīmīgā pasaules finanšu sistēmas daļa” varētu balstīties uz Bitcoin. Mums vienkārši nav citas draudzīgas izvēles, un laiks to tikai apstiprinās. Debatēs Gurbass piekrita, ka globālās finanses jau tagad tiek pārbūvētas uz bitkoina bāzes. Viņš arī uzskata, ka ne viss, kas būs jaunajā pasaules finanšu sistēmā, ir nepieciešams decentralizācijai, bet “dažas tās daļas” strādās, protams, uz blokķēdēm.

Gurbaks arī noraida maininga fermu koncentrāciju Ķīnā kā spēcīgu ietekmi uz bitkoina attīstību Viņš ir pārliecināts, ka 51% uzbrukums Bitcoin tīklā ir ļoti maz ticams.

No tiem aktīviem, kurus viņš grasās uzņemties jaunajā finanšu pasaulē, bez bitkoina ir zelts. Turklāt viņš uzsvēra, ka tā ir nozīmīga tradīcija, jo tā uzskata lielākā daļa lielo investoru un ieguldījumu fondu vadības.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!