Wed. Feb 19th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Priecīgu Valentīndienu visiem mūsu lasītājiem!!!

Novēlam visiem priecīgu Valentīndienu un kārtīgu izballēšanos!!!

13. februārī uz kādas sienas Bristolē, Bārtonhilas rajonā tika ievērots darbs, kurā redzama jauna meitene ar kaķeni šaujot puķes. Naktī uz 14. februāri sienas gleznojuma fotogrāfijas tika ievietotas Benksija oficiālajā “Instagram” kontā, tādējādi apstiprinot  ka šis ir ielu mākslinieka Benksija darbs.

Benksija Instagram konts: https://www.instagram.com/p/B8hsVKOHd5P/

Benksija mājaslapa: https://www.banksy.co.uk

Jūsu,

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2020. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!