Thu. Apr 2nd, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Futbola klubs Barcelona izlaidīs fanu tokenus

Slavenais futbola klubs “Barcelona” ir noslēdzis partnerību ar Chiliz kompāniju, ar kuras palīdzību FK izlaidīs savus tokenus.

Fan Barça (BAR) tokeni parādīsies uz blokķēdes platformas Socios.com 2020. gada otrajā ceturksnī. Kopumā tiks izlaisti 40 miljoni tokenu, bet sākotnējā cena būs 2 eiro.
BAR īpašnieki varēs piedalīties balsošanā futbola klubā. Turklāt viņi varēs saņemt punktus par dažādām darbībām uz platformas, kurus pēc tam varēs apmainīt uz balvām.
Paziņojumā norādaīts, ka fanu kluba bāze ir lielāka par 300 miljoniem cilvēku.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!