Fri. Feb 21st, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Telegram īpašnieks Pāvels Durovs rada “jaunu internetu” uz TON tīkla bāzes

Šķiet, ka Pāvelam Durovam ir visas izredzes kļūt par vēl vienu “pagrīdes interneta” autoru. Vietnē test.ton.org publicēta instrukcija, kā izveidot un izvietot interneta vietnes uz Telegram Open Network bāzes (TON). Spriežot pēc dokumenta, tā būs parastā interneta analoģija, bet, lai piekļūtu parastajam tīklam, ir nepieciešami starpniekserveri.

Info iegūt var šeit: https://test.ton.org

TON vietnes būs ne tikai parastas, bet arī kalpos kā ieejas punkti citiem pakalpojumiem. Hipersaites uz tām sākas ar ton:// (https://). Savukārt adreses tiks balstītas uz ADNL – IPv4 un IPv6 protokoliem. Lai sazinātos, tiks izmantots RLDP protokols ar visu datu šifrēšanu.

Sagaidāms, ka TON tīklam tiks izstrādātas savas pārlūkprogrammas, programmas un tā tālāk. Iespējams, ka atbalsts tiks integrēts esošajos risinājumos kā opcijas.

Bez vietnēm, tajā ir paredzēti pakalpojumi, programmas un kaut kas līdzīgs tīmekļa pārlūkprogrammām. Izstrādātāji apstiprina, ka TON var viegli integrēt esošajās lietojumprogrammās.

To skaitā tiek nosaukti “TON Payments” un kriptomaks, kas piesaistīts “TON Payments”. Arī TON Storage, TON Proxy un TON VPN. Turklāt tos neizstrādās Telegram autori, bet gan visa kopiena.

Kopumā tas izskatās pēc I2P sistēmas, bet ar augstāku līmeni gan ātrumā, gan pēc iespējām. Pagaidām par agru runāt par perspektīvām, jo pērn Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC) prasība pret Telegram ir apturējusi Pāvela Durova plānus. Tagad advokāti cenšas pierādīt, ka Gram vienības ir TON kriptovalūtas un nav vērtspapīri.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2020. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!