Wed. Feb 19th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Īlons Masks Third Row Tesla podkāsta šovā stāsta par sevi, Teslu un SpaceX vēsturi

Ilons Masks atnāca uz Third Row Tesla podkāssta ierakstu un pastāstīja par sevi – izgaisināja mītus par sevi, stāstīja, kas patiesībā notika starp viņu un citiem Teslas dibinātājiem, dalījās ar interesantām detaļām par SpaceX vēsturi un to, kas viņš patiesībā ir. Tulkojums krievu valodā.

История Илона Маска, рассказанная им самим |2020, На русском|

ПРОДОЛЖЕНИЕ: История Илона Маска, рассказанная им самим |2020, На русском|

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2020. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!