Fri. Dec 4th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas Tron CEO Džastins Sans uzdāvinājis miljardierim Vorenam Bafetam pirmo bitkoinu

CEO Tron Foundation Džastins San paziņoja, ka pagājušajā gadā ieplānotā tikšanās ar miljardieri Vorenu Bafetu ir veiksmīgi notikusi šogad.

Labdarības vakariņas, par kurām Džastins Sans samaksāja $4,5 miljonus, notika 2020.gada 23.janvārī kādā no klubiem Amerikas Savienotajās Valstīs. Tajā piedalījās arī Litecoin izveidotājs Čārlijs Lī, ieguldījumu platformas eToro vadītājs Jonija Assija, Huobi finanšu direktors Kriss Lī un Binance Charity Foundation vadītāja Helēna Hai.

Kā rakstīja San, kopīgas pusdienas izmaksāja 515 dolārus, bet iepriekš par šīm vakariņām samaksāties $4,5 miljoni netika iztērēti velti, jo sarunā ar leģendāro investoru viņam izdevās iegūt ļoti vērtīgas insaida ziņas.

“Tas ir liels gods, un es pateicos misteram Bafetam par vakariņām, viņa gudrību un uzskatiem.” Es vienmēr atcerēšos viņa laipnību un atbalstu, un es izmantošu viņa padomus un norādījumus, lai uzlabotu TRON ekosistēmu un biznesa attiecības ar visiem partneriem blokķēdē un ārpus tā,” piezīmēja Džastins Sans.

Tāpat viņš piebilda, ka Vorens Bafets ieguvis savu pirmo bitkoinu, kas droši glabājas viedtālruņa Samsung Galaxy Fold pielikumā. Viņš norādīja uz bitkoina adresi, uz kuras glabājas Vorenam Bafetam uzdāvinātais bitkoins.

“No tā brīža, kad es viņam uzdāvināju Bitcoin, tā kurss ir pieaudzis par 16%! Ceru, ka bitkoina kurss arī turpmāk dosies uz Mēnesi,” piebilda Tron Foundation CEO.

Bet tas nebija viss: Džastins Sans uzdāvināja Bafetam 1,930,830 monētu Tron – kas atbilst skaitlim, kas ir Bafeta dzimšanas diena.

Atgādinām, ka šī tikšanās vajadzēja notikt jau pērnā gada jūlijā, taču divas dienas pirms sarunātās dienas TRON Foundation negaidīti paziņoja par tās pārcelšanu. Iemesls bija Sana problēmas ar veselību.

Bloomberg raksts par šo tikšanos pieejams šeit: https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-02-06/warren-buffett-lunch-turns-into-dinner-for-crypto-faithful

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!