Thu. May 28th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kripto derivatīvu birža FRX pievienojusi fjūčeru līgumu TRUMP-2020 (TRUMP), kurš ļaus nopelnīt prognozējot ASV prezidenta vēlēšanu rezultātu

Binance atbalstītā kriptoderivatīvu birža FTX pievienojusi fjūčeru līgumu TRUMP-2020 (TRUMP), kas ļaus nopelnīt prognozējot ASV prezidenta vēlēšanu rezultātus 2020.gada 3. novembrī.

Pēc FTX pārstāvju teiktā, šis finanšu instruments darbojas tāpat kā pārējie biržā iesniegtie līgumi. Piemēram, lietotāji var atvērt garas vai īsas pozīcijas,bet peļņu vai zaudējumus aprēķina ASV dolāros.

Ja Donalds Tramps tiek ievēlēts uz otro termiņu, fjūčers tiek izpildīts par $1, ja nē, tad eksponācija notiek ar $0. Respektīvi tad Jūs zaudējat savu ieguldījumu.

“TRUMP līguma cena atbilst varbūtībai, ka Tramps tiks atkārtoti ievēlēts,” skaidro FTX pārstāvji. – Tādējādi, ja esat pārliecināti par 52% Trampa uzvaru, TRUMP ir jātirgo par$0.52.

Interesanti, ka FTX treidings nav pieejams lietotājiem no ASV, kā arī ES, Lielbritānijas, Honkongas, Singapūras un citām jurisdikcijām.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!