Thu. Aug 6th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Analītiskais resurss Mesari – steiblkoinu transakciju apjoms Ethereum blokķēdē pārsniedz paša ETH rādītājus

Kā ziņo Messari, EDGAR datu bāzes kriptovalūtas versija, pēdējā laikā transakciju daļa steiblkoinos Ethereum blokķēdē ir ievērojami pārsniegusi analoģisko ETH rādītāju.

“Lielākoties runa ir par lieliem USDT transakciju apjomiem.” Ja skatāties uz nedēļas grafikiem, tad “apvērsums” notika 2019.gada vidū. No tā laika starpība tikai pieaug,” rakstīja analītiķis Messari Raiens Votkinss (Ryan Watkins) sociālajā Twitter tīklā.
 

Pētnieki norāda, ka šāds atrāviens darījumu apjomos rāda lietotāju un kompāniju uzticību kriptovalūtām, kas pilnībā nodrošinātas ar fiat līdzekļiem.
Pērnā gada aprīlī kompānija Tether, kas izlaiž USDT steiblkoinu, sāka pārnest no Omni blokķēdes uz Ethereum blokķēdi. Drīz pēc tam, izmantojot USDT, tika pārsniegti ETH transakciju apjomi.
Tāpat Tether izlaidis savus tokenus uz Tron, EOSIO un Liquid blokķēžu bāzes. Turklāt, pēc stāvokļa uz pērnā gada decembra vidu, Ethereum blokķēdē atrodas USDT $2.2 miljardie, Omni – $1.6 miljardi, bet Tron – $1 miljardi.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!