Thu. Aug 6th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas Syscoin Bridge protokols nodrošina 60 000 tx/s ( transakciju sekundē )

Projekta komanda Syscoin ir palaidusi Syscoin Bridge protokolu, ar kuru šīs kriptovalūtas tīkls atbalsta ERC-20 tokenus.
Plānotā protokola aktivizēšana, kas tika veikta pagājušajā mēnesī, notika 2020.gada 28. janvārī, 348,000 blokā.
Tādējādi Ethereum izstrādātāji savās decentralizētajās lietojumprogrammās var izmantot augstāku joslas platumu, transakciju ātrumu un zemas transakciju izmaksas Syscoin, saglabājot esošo viedo kontraktu funkcionalitāti.
Pagājušā gada maijā veiktais tests parādīja, ka, izmantojot orientētu aciklisko grāfu ar nulles apstiprinājumu (Z-DAG), Syscoin tīkls var atbalstīt līdz 60 000 transakciju sekundē. Salīdzinājumam Ethereum joslas platums ir tikai 15 transakcijas sekundē.
Komentārā Crypto Briefing dibinātājam vadošais Syscoin izstrādātājs Džagdips Sidham norādījis, ka risinājumi, piemēram, Syscoin Bridge, ir kritiski svarīgi, lai palielinātu decentralizētā finansu sektora DeFi popularitāti.

Šeit 2020.gada 30.janvārī plānota intervija ar Syscoin izstrādātāju Džagdipu Sidhamu: https://coindar.org/en/event/syscoin-sys-ama-on-slido-26222

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!