Wed. Feb 19th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Huobi palaidusi globālu ieguldījumu brokeru platformu Huobi Brokerage

Huobi kriptovalūtas birža paziņojusi par ieguldījumu brokeru platformas Huobi Brokerage palaišanu, kas būs orientēta uz institucionālajiem investoriem. Par to ziņo izdevums The Block.

Huobi Brokerage ļaus pāradresēt pieteikumus uz vairākām tirdzniecības platformām, ieskaitot trešās biržas un ārpusbiržas pakalpojumus to izpildei par labākajām cenām. Starp ārpusbiržas partneriem Huobi min Čikāgas Jump Trading un Honkongas Alameda Research.
Tāpat platforma sniegs bloku tirdzniecības pakalpojumus, individuālo finansējumu un citus risinājumus lieliem treideriem.
Tirdzniecībai ir pieejami Bitcoin, USDT, HUSD, PAX, TUSD un USDC. Līdz pirmā ceturkšņa beigām saraksts papildinās ETH, EOS, BCH, LTC un XRP.
Serviss ir pieejams investoriem gandrīz visos Huobi klātbūtnes reģionos, izņemot Ķīnu.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2020. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!