Thu. May 28th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina maineri 2019.gadā saņēmuši $5 miljardus

Bitkoina maineri 2019.gadā saņēma aptuveni $5 miljardus paredzamā kopīgā ienākuma. Tas ir mazāk nekā gadu iepriekš, vēsta izdevums The Block.

Rādītājā iekļauti $4,89 miljardi atlīdzību par iegūtajiem blokiem – 12,5 BTC par katru. Pārējo daļu (aptuveni $146 miljoni) nodrošināja komisijas maksas par transakcijām.
2018. gadā plānotais maineru ienākums bija $5,23 miljardi, bet 2017. gadā – $3,19 miljardi.

Izdevuma analītiķi aprēķina šo rādītāju, pamatojoties uz to, ka maineri uzreiz pārdod saņemtos bitkonus. Tomēr tas īsti neatbilst patiesībai, jo daži saglabā daļu no iegūtajiem BTC vai maina pret fiat valūtu vēlāk.

Šogad, paredzams maijā, balva par iegūto bloku samazināsies uz pusi – līdz 6,25 BTC. Ja bitkoina cena nepalielināsies , tad maineru ienākumi ievērojami samazināsies.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!