Wed. Nov 25th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pie mums sācis strādāt Bitcoin Robots, kurš palīdzēs apgūt plašāko datu bāzi par Bitcoin un citām kriptovalūtām Latvijā!

Bitcoin Robots šobrīd darbojas testa režīmā un palīdz jaunajiem mūsu mājas lapas www.bitcoinfoundation.lv apmeklētājiem iepazīties ar visu mūsu plašo mājaslapas saturu. Labajā augšējā stūrī – nospiediet uz ikonas – ir jautājumi? Un saņemsiet atbildes.

Robots vēl darbojas testa režīmā – tāpēc kaut kas var noiet arī greizi. Svarīgākais – viņš ievēro Trīs Robotikas likumus un ir cilvēkiem draudzīgs!

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!