Fri. Dec 4th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Blockchain.com izstrādājis kriptovalūtu kreditēšanas servisu

Vien no vadošajiem kriptovalūtu makiem jau vairākus mēnešus strādājis pie sava kriptovalūtu kreditēšanas servisa un šobrīd tas ir piektais lielākais šāda veida serviss pasaulē, ziņo The Block.
Iesākums esot bijis dažādu kompāniju, kuras strādā DeFi nozarēs, nodrošināšana ar kriptovalūtu kredītiem. 2019.gada augustā Blockchain.com izsniedza $10 mlj. aizdevumu, bet novembrī plāno izsniegt jau $120 mlj.

The Block raksts pieejams šeit: https://www.theblockcrypto.com/post/47054/as-credit-concerns-loom-in-crypto-blockchain-com-secretly-builds-multi-million-dollar-loan-desk?utm_source=rss&utm_medium=rss

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!