Fri. Dec 4th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bijušās alumīnija rūpnīcas RUSAL teritorijā Karēlijā plāno iegūt līdz pat 20% pasaulē katru gadu iegūstamo Bitcoin

Bijušās alumīnija rūpnīcas RUSAL teritorijā Karēlijā plāno iegūt līdz pat 20% pasaulē iegūstamo Bitcoin. Nadvoickas alumīnija rūpnīca tika slēgta pēc tam, kad 2018. gada aprīlī ASV sankcijām pakļāva Kremlim tuvo miljardieri Oļegu Deripasku – metalurģijas kompānijas “Rusal” īpašnieku. Vēlāk Deripaskas daļas kompānijā tika būtiski samazinātas, lai panāktu sankciju atcelšanu, ko ASV Valsts Departaments izdarīja 2019. gada janvārī. Tomēr Karēlijas rūpnīcā ražošana neatsākās. Šogad Karēlijas ražotnē tiks izvietots Bitcoin iegūšanas aprīkojums – to dara ar Krievijas interneta ombuda Dmitrija Mariničeva palīdzību dibināta kompānija. Alumīnija ražošana arī prasa lielu energopatēriņu un bijušajām RUSAL rūpnīcām ir jaudīgs elektropieslēgums.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!