Fri. Feb 26th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Uzbekistāna pamet Bitcoin maininga izdevīgāko valstu top3

Uzbekistāna pamet Bitcoin maininga izdevīgāko valstu top3, jo Uzbekistānas enerģētikas ministrija plāno piemērot tarifa koeficientu k= 3.0 maineriem. Līdz ar to Uzbekistāna 1 BTC iegūšanas izmaksu sarakstā nostāsies aiz Ķīnas ($3172), Krievijas ($4675) un ASV ($4758). Līderis joprojām ir Venecuēla, kur 1 BTC iegūšana izmaksā $531 bet otrajā vietā atrodas Trinidada un Tobago, kur izmaksas ir $1190. Visdārgākā valsts Bitcoin iegūšanai joprojām ir Dienvidkoreja – tur 1 BTC iegūšana izmaksās $26 170. Vēl sarakstā atrodas tādas valstis kā Kazahstāna – $2835, Turcija – $4984, un Irāna – $3217. Aprēķinos gan nav ņemtas vērā iekārtu cenu iespējamās diferences, jo tur taktika var būt dažāda – no lietotu iekārtu iegādes, līdz jaunu jaudīgu maineru iegādei. Aprēķinos izmantotas tādas lietotas Bitcoin maininga iekārtas kā AntMiner S7, AntMiner S9, un arī Avalon 6, kuru ražību/efektivitāti šobrīd pārspēj jaunākas iekārtas. Atgādinām ka ap 2020.gada maiju notiks Bitcoin halvings un šobrīd esošā atlīdzība 12.5 BTC par bloka iegūšanu, samazināsies uz 6.25 BTC – Bitcoin kļūs retāks un maininga pūlu pārdoto bitkoinu ietekme uz kursu ( lai segtu operacionālos izdevumus ) samazināsies.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!