Sun. Feb 21st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Šveice kļūst par kriptoindustrijas līderi pasaulē, izsniedzot banku licences kriptovalūtu kompānijām Sygnum un SEBAВ

Šveice kļūst par kriptoindustrijas līderi pasaulē, jo 2019.gada augusta beigās Šveices Finansu tirgu uzraudzības dienests ( FINMA ) izsniedzis banku licences kriptovalūtu kompānijām Sygnum un SEBAВ. Par pilvērtīgām bankām kompānijas kļūs pēc vairāku noteikumu izpildes.

Sygnum Switzerland grupas ģenerālais direktors Manuels Krīgers: “Tādas licences bankām darbības nodrošināšanai pasaules mērogā tiek izsniegtas pirmo reizi. Attiecīgi mēs nesam īpašu atbildību un gribam palīdzēt citām bankām un finansu spēlētājiem spert izšķirošu soli digitālo aktīvu virzienā”

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!