Tue. Jan 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV kompānijas VanEck un SolidX nolēmušas palaist bitkoina ETF bez ASV Vērtspapīru un biržas komisijas ( SEC ) atļaujas

ASV kompānijas VanEck un SolidX nolēmušas palaist bitkoina ETF bez ASV Vērtspapīru un biržas komisijas ( SEC ) atļaujas. Par to ziņo The Wall Street Journal.

Pilns raksts šeit: https://www.wsj.com/articles/van-eck-solidx-to-offer-limited-version-of-bitcoin-exchange-traded-fund-11567503003

Un bonusā The Wall Street Journal video par kriptoindustriju Japānā un Honkongā, kā arī sava tokena WSJCoin radīšanu. Vienvārdsakot – smieklīgi:

 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!