Thu. Dec 3rd, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas ZCash izstrādātājs Electric Coin Company (ECC) publicējis 2019.gada 1.kvartāla pārskatu

Kriptovalūtas ZCash izstrādātājs Electric Coin Company (ECC) publicējis 2019.gada 1.kvartāla pārskatu. Kaut arī kompānija cietusi zaudējumus, tā spējusi izvairīties no personāla atlaišanas. Saskaņā ar atskaiti 2019.gada Q1 EEC zaudējumi katru mēnesi sastādījuši 30% – ienākumi $449000, bet izdevumi $635000.

Pilna atskaite pieejama šeit: https://electriccoin.co/wp-content/uploads/2019/08/Transparency-report-Q3-2019-2.pdf

ZCash attīstības fondā ir līdzekļi līdz 2020.gada oktobrim, pie šāda scenārija turpināšanās. Šobrīd 80% no bloka atrašanas ienākumiem pienākas maineriem, bet 20% kriptovalūtas izstrādātājiem.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!