Thu. Feb 25th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vācu finansu pakalpojumu gigants Allianz Global Corporate plāno izlaist savu kriptovalūtu

Vācu finansu pakalpojumu gigants Allianz Global Corporate plāno izlaist savu kriptovalūtu, lai atvieglotu saviem klientiem pārrobežu maksājumus, ziņo Forbes.

Allianz pārstāvis Forbes atzīmējis, ka kompānija vēl joprojām atrodas testēšanas fāzē, kaut visa ekosistēmas bāze ir jau radīta un izmēģināta.

Forbes raksts pieejams šeit: https://www.forbes.com/sites/benjaminpirus/2019/08/08/allianz-among-the-latest-entrants-into-token-based-payment-space-development/#517664815c5e

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!