Thu. Jan 21st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas bankas Galaxy Digital vadītājs Maiks Novogracs intervijā CNBC par bitkoinu

Kriptovalūtas bankas Galaxy Digital vadītājs Maiks Novogracs intervijā CNBC izteicies par bitkoinu, kā arī atklājis kādu vēl aktīvu tur savā portfelī:

Video pieejams šeit: https://www.cnbc.com/video/2019/08/01/hedge-fund-investor-novogratz-sees-end-to-decade-long-stock-rally.html

“Vai bitkoins kādreiz atgriezīsies pie atzīmes $5000? Es tā nedomāju. Ja tas nolaidīsies zemāk par $8500, es sākšu nervozēt. Ja cena nokritīsies zem $6000, es sākšu nervozēt vēl vairāk”, atzīmēja investors intervijā CNBC.

Bez tam investors atzina, ka tur savā portfelī 7% zelta un ka diversificētam investora portfelim jāsatur vismaz 2-3% Bitcoin.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!