Sun. Nov 29th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina un blokķēdes risinājumu izstrādātājs kompānija Blockstream un Tether palaidusi steiblkoinu USDT Liquid Network tīklā

Bitkoina un blokķēdes risinājumu izstrādātājs kompānija Blockstream un Tether palaidusi steiblkoinu USDT Liquid Network tīklā:

Liquid USDt jau pieejams kriptovalūtu biržā Bitfinex. Drīz tas būs pieejams citās tirdzniecības platformās – BTSE, BTCTrader/BtcTurk, OKEx, OKCoin, RenrenBit un Sideshift AI. Nākotnē plānots to integrēt Lightning Network tīklā, bet uzglabāt to var Blockstream Green kriptovalūtu makā.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!