Sun. Nov 29th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu biržas Poloniex klientus no 2019.gada 22.jūlija apkalpos Bermudu nodaļa

Kriptovalūtu biržas Poloniex klientus no 2019.gada 22.jūlija apkalpos Bermudu nodaļa, to paziņojis biržas operators kompānija Circle:

Kompānijas paziņojumā teikts, ka lēmums pieņemts saistībā ar regulatoru nenoteiktību ASV. Kompānijas esošo nodaļu darbs ASV, Īrijā, Lielbritānijā un Honkongā tiks turpināts.  Circle pārstāvji atzīmējuši Bermudu likumdošanas priekšrocības, kas paver iespējas kompānijai piedāvāt jaunus produktus saviem klientiem.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!