Thu. Dec 3rd, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Social Capital Partnership uzņēmuma dibinātājs Čamats Palihapitija uzskata, ka bitkoins ir “vienīgais un pareizais hedžēšanas instruments pret tradicionālo finansu sistēmu”

Social Capital Partnership uzņēmuma dibinātājs, basketbola kluba “Golden State Warriors” īpašnieks Čamats Palihapitija uzskata, ka bitkoins ir “vienīgais un pareizais hedžēšanas instruments pret tradicionālo finansu sistēmu”. Par to viņs paziņojis paneļdiskusijā telekanālā CNBC:

Mazliet augstāk Čamats Palihapitija un Ričards Brensons par Virgin Galactics plāniem kļūt par publisku kompāniju CNBC video.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!