Wed. Aug 12th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina risinājumu uzņēmums Casa prezentējis mobilo bitkoinu lietotni Sats App

Bitkoina risinājumu uzņēmums Casa, kas specializējies privāto atslēgu drošas glabāšanas sistēmu izveidē, prezentējis mobilo bitkoinu lietotni Sats App, kas ļauj lietotājam operēt ar bitkoina Lightning nodu.

Sats App tiek pozicionēta kā nekastodiāls bitkoinu maks, kas ļauj lietotājam viegli savienoties ar Casa ražoto bitkoina nodi . Pēc Casa CEO Džeremija Velča vārdiem drīz tiks aktivizēta atlīdzību programma SatsBack, kuras ietvaros lietotāji saņems nelielas summas BTC. Piemēram – par lietotnes un Casa Node ierīces savstarpēju pievienošanu lietotājs saņems mazu atlīdzību bitkoinos.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!