Mon. Jan 18th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Britu maininga kompānija Argo Blockchain publicējusi finansu atskaiti par 2019Q2

Britu maininga kompānija Argo Blockchain publicējusi finansu atskaiti par 2019Q2. Kā jau visiem maininga uzņēmumiem, ieņēmumi no maininga kompānijai kāpuši par 24%. Kompānija plāno iegūt 161 BTC vai 1.38 mlj. sterliņu mārciņu, kas ir par 101% vairāk kā 2019.gada maijā pie maininga peļņas 81%. Argo Blockchain šobrīd pieder kriptoaktīvi 3 mlj. sterliņu mārciņu apmērā un kompānija plāno investēt 2500 maineros, kurus plānots uzstādīt Kvebekā, Kanādā.

Vairāk par Argo Blockchain šeit: https://www.argomining.co/copy-of-company-management

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!