Thu. Feb 25th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Binance veic pārrunas ar Facebook pārstāvjiem par kriptovalūtas Libra listingu

Kriptovalūtu birža Binance veic pārrunas ar Facebook pārstāvjiem par kriptovalūtas Libra listingu, par to ziņo Finance Magnates.

Kā ziņo CoinDesk bitkoina industrijas veterāns ShapeShift var integrēt kriptovalūtu Libra savā platformā jau nākošajā gadā:

“Vēl ir pavisam agri runāt par to, jo monētas faktiski vēl nav, tomēr es gribētu pievienot Libra atbalstu ShapeShift, kad tā parādīsies”, – paziņoja ShapeShift CEO Ēriks Vorhess.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!