Fri. Dec 4th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV investīciju banka Goldman Sachs plāno izlaist savu kriptovalūtu

ASV investīciju banka Goldman Sachs plāno izlaist savu kriptovalūtu, to intervijā franču izdevumam Les Echos paziņojis bankas CEO Deivids Solomons. Golman Sachs šobrīd veic plašus pētījumus aktīvu tokenizācijai.

“Mēs ticam šīs tehnoloģijas potenciālam, kura atļauj radīt stabilu digitālo valūtu uz vesela fiat valūtu groza bāzes transrobežu pārskaitījumiem. tas ir virziens, uz kuru dosies maksājumu sistēma. Daudzi skatās šajā virzienā. Visticamāk visas lielās finansu iestādes pasaulē skatās uz tokenizācijas potenciālu, steiblkoiniem un maksājumiem, kuri ir atbrīvoti no nevajadzīgām problēmām”, – atzīmēja Deivids Solomons

Goldman Sachs vadītājs uzskata, ka lielās tehnoloģiskās kompānijas sadarbosies ar bankām, kā to dara Apple, un nemēģinās konkurēt ar viņām.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!