Sun. Jan 17th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Decentralizētā blokķēdes ekosistēma Waves Platform palaidusi savā tīklā jaunu programmēšanas valodu RIDE

Decentralizētā blokķēdes ekosistēma Waves Platform palaidusi savā tīklā jaunu programmēšanas valodu RIDE. Ar šo programmēšanas valodu iespējams radīt gudros kontraktus un decentralizētas aplikācijas. Kā priekšrocības Waves platformā izstrādātāji, salīdzinājumā ar kriptovalūtām Ethereum, EOS un TRON, min viegli apgūstamu programmēšanas valodu, fiksētu transakcijas maksu tīklā, formālas verifikācijas iespēju, “gāzes” neesamību, uzlabotu mērogošanu.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!