Mon. Mar 1st, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ķīnas maininga aparatūras ražotājs Ebang Communication tomēr neveiks IPO

Ķīnas maininga aparatūras ražotājs Ebang Communication tomēr neveiks IPO jeb akciju publisku izlaidi Honkongas fondu biržā (HKEX), – tas kļūvis zināms pēc biržas publikācijas. Maininga industrija šobrīd ir pakļauta dažādiem riskiem, līdz ar to Ebang Communication ir pieņēmis pareizu lēmumu.

Saskaņā ar esošo informāciju Ebang pieder 9.2% no bitkoina maineru tirgus un kopējā maineru skaitļošanas jauda sastāda 10.9% no bitkoina hešreita.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!