Wed. Nov 25th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vadošais bitkoina otrā līmeņa Lightning Network tīkla izstrādātājs kompānija Lightning Labs prezentējusi mobilo aplikāciju

Vadošais bitkoina otrā līmeņa Lightning Network tīkla izstrādātājs kompānija Lightning Labs, kuru vada CEO Elizabete Starka, prezentējusi mobilo aplikāciju Android un iOS (Testflight) videi. Diennākts laikā to augšuplādējuši vairāk kā 2000 litotāju:

Lightning App ir kriptovalūtu maks, kas neuzglabā lietotāju līdzekļus bitkoinos ar kura palīdzību lietotāji var veikt zibmaksājumus par summu, kas mazāka par $1500 vai 1/6 bitkoina.

Tagad Lightning App ir pieejama iOS, Android, Windows, macOS un Linux operētājsistēmās.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!