Fri. Feb 26th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas EOS kompānija Block.one samaksājusi par domēnu www.voice.com $30 mlj.

Kriptovalūtas EOS kompānija Block.one samaksājusi par domēnu www.voice.com $30 mlj. kompānijai MicroStrategy.  Domēnu izmantos jauna sociālā decentralizētā tīkla radīšanai un tas jau darbojas beta versijā. Darījums publicēts ASV Vērtspapīru un biržu komisijas mājaslapā. GoDaddy reģistrā iegrāmatotais domēns nodots Block.one 2019.gada 30.maijā.

VOICE beta versija jau darbojas: www.voice.com  sociālajā tīklā ir iespējams reģistrēties. Starp pazīstamākajiem Voice investoriem ir PayPal radītājs Pīters Tīls un investīciju baņķieris Maiks Novogracs. Kompānija Voice izstrādei uz blokķēdes EOS bāzes šobrīd iztērējusi $150 mlj.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!