Wed. Aug 12th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kalifornijas jaunuzņēmums Ripple noslēdzis stratēģisko partnerību ar vienu no lielākajām naudas pārvedumu kompānijām MoneyGram

Kalifornijas jaunuzņēmums Ripple noslēdzis stratēģisko partnerību ar vienu no lielākajām naudas pārvedumu kompānijām MoneyGram. Partnerības ietvaros Ripple ieguldīs MoneyGram $50 mlj., nopērkot kompānijas akcijas. Kompāniju sadarbība fokusēsies uz Ripple produktu xRapid, kas veidots uz tokena XRP bāzes, kas palīdz MoneyGram veikt lētus transrobežu pārskaitījumus.

Vienošanās atsaucās uz MoneyGram akciju kursu, kurš no $1.45 pieaugu uz $3.68.  Tas gan neko nenozīmē, jo kompānijai ir problēmas ar likviditāti un šobrīd tās parāds tuvojas $1 mljrd..

Vienošanās kriptosabiedrībā tiek uztverta neviennozīmīgi. Lūk investora Alistaira Milna tvīts:

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!