Sun. Aug 9th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia Informatīvais resurss par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Investīciju kompānija Grayscale Investments publicējusi pārskatu “Globālo risku likvidātes hedžēšana ar bitkoina palīdzību”

Investīciju kompānija Grayscale Investments publicējusi pārskatu “Globālo risku likvidātes hedžēšana ar bitkoina palīdzību”. Periodā no 2019.gada 5.maija līdz 31.maijam kriptovalūtas cena izaugusi par 47%, teikts šajā apskatā. Bitkoins, saasinoties tirdzniecības karam starp ASV un Ķīnu, tādejādi apsteidzis tradicionālos finansu aktīvus un valūtas.

Grayscale Investments publicētā tabula:

Līdzīga tendence bija vērojama 2016.gadā, kad notika referendums par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības:

Līdzīga tendence bija novērojama arī Grexit laikā, kad Grieķija nonāca bezdibeņa malā:

Barrija Silberta kompānija publicēja arī 2019Q1 atskate, kurā norādīja, ka tai izdevies piesaistīt $42.7 mlj. no pārsvarā institucionālajiem investoriem, pie kam lielākā daļa līdzekļu iegūlusi Grayscale Bitcoin Trust (99%).

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!