Sat. Dec 5th, 2020

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas tirdzniecības platforma OKCoin ir atvērusi biroju Maltā speciāli radītā blokķēžu kompāniju centrā chiliZ Blockchain Campus

Kriptovalūtas tirdzniecības platforma OKCoin ir atvērusi biroju Maltā speciāli radītā blokķēžu kompāniju centrā chiliZ Blockchain Campus. Platforma Okcoin ir uzsākusi nodrošināt savu pakalpojumu sniegšanu klientiem ārpus ASV, kuri tagad var noguldīt un izņemt EUR, kā arī veikt EUR tūlītēju tirdzniecību pret citām kriptovalūtām, piemēram, bitkoiniem (BTC), Ether (ETH) un Bitcoin Cash (BCH). Platforma plāno nākotnē pievienot jaunus digitālo aktīvu pārus.

 

Papildus tirdzniecības paplašināšanai, OKCoin ir atvēris arī biroju Maltā  chiliZ Blockchain Campus. Jaunais birojs darbosies saskaņā ar Virtuālo finanšu aktīvu likumu, ko reglamentē Maltas Finanšu pakalpojumu iestāde. Kompānijas Eiropas ģenerālmenedžeris Jovans Gavrilovičs :

“Eiropai ir būtiska nozīme kriptovalūtas tirgus attīstībā. Tā ir vieta daudzu progresīvu ideju realizēšanai, lai uzlabotu un mainītu globālo finanšu sistēmu, vienlaikus saglabājot līdzsvarotu reglamentējošo pieeju.”

Pakalpojumu sniedzēja OKCoin dibinātājs Star Xu un kriptovalūtas birža OKEx – ir paziņojis par OK Group partnerību ar blokķēdes tehnoloģiju atbalstošo trasta kompāniju Prime Trust, kas ļaus uzņēmumam izdot savu steiblkoinu.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!