Sun. Jan 17th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

🚀The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🔑 Kriptovalūtu ziņas 🇺🇸🇩🇪🇷🇺Podkāsti trīs valodās💋Četri svarīgākie Bloomberg ziņu kanāli🎙️Ikmēneša Videožurnāls ar sekojošām tēmām💁‍♀️🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika👩‍🔬👨‍🔬 Biotehnoloģijas 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vācijas Centrālās bankas vadītājs Jens Vaidmans: kriptovalūtas rada lielus riskus valsts finanšu sektoram, ziņo Coindesk

Vācijas Centrālās bankas vadītājs Jens Vaidmans izteicis viedokli kriptovalūtas rada lielus riskus valsts finanšu sektoram, ziņo Coindesk. Viņš ir pārliecināts, ka digitālie aktīvi var izraisīt problēmas banku un citu iestāžu darbībā. Savas uzstāšanās laikā Frankfurtē Vācijas regulatora organizētajā konferencē Jens Vaidmans atzīmēja ka plašā kriptovalūtu izmantošana radīs negatīvas sekas ekonomikai. Kā galvenais drauds tiek atzīmēta  kriptovalūtu pieejamība nebanku sektorā. Operācijas, kuras nekontrolē finanšu iestādes, rada draudus visam banku sektoram. Kriptovalūtu industrija īpaši jūtami ietekmēs valsts ekonomiku finansu krīžu periodos.

Jens Vaidmans: “Krīzes apstākļos finanšu stabilitāte var būt ievainojamāka nekā tagad. Es uzskatu, ka Bundesbankai ir jāpiedāvā pilsoņiem ātrus un mūsdienīgus maksājumu līdzekļus internetā. Ideja ir izstrādāt jaunākās tehnoloģijas, neradot riskus finanšu stabilitātei”.

Vācijas Centrālā banka uztraucas par kriptovalūtu pieaugošo ietekmi uz finanšu tirgu, bet pret blokķēdes tehnoloģijām tās attieksme lojāla. Savas uzstāšanās laikā Jens Vaidmans konferences dalībniekiem pastāstīja, ka regulators kopīgi ar biržas operatoru Deutsche Börse blokķēdes tehnoloģiju izmanto platformas izveidei, kuru var izmantot norēķiniem skaidrā naudā un operācijām ar vērtspapīriem.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Hide Related Posts
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!